Nebojte sa nákupu postele cez internet

Nakupovanie oblečenia, obuvi, spotrebičov a iných drobných vecí v e-shopoch je trentom poslednej doby. Nákupy objemnejších vecí ako je nábytok sa stále trochu obávame. Poďme si ukázať, že s nami strach mať nemusíte! Urobíme všetko pre to aby ste si Váš vysnívaný produkt mohli vybrať z pohodlia domova, nemuseli riešiť dopravu k Vám domov ani následnú montáž. Čo urobíme pre Váš komfort?

Nebojte se koupě postelí přes internet

Spolupracujeme s oVERENÝMI výrobcAMI

Naše postele aj matrace pochádzajú od českého renomovaného výrobcu, firmy BLANÁŔ NÁBYTEK, a. s., ktorá je vo svojom odbore najväčším výrobcom ložného nábytku v Českej republike a na trhu je viac jako 30 rokov. U svojich výrobkoch dbá predovšetkým na dizajn, kvalitné spracovanie a funkčnosť. Všetky výrobky hrdo nosia značku Český výrobek.

VašU vysnÍVANÚ posteĽ si môžete nakonfigurovaŤ

Páči sa Vám dizajn postele, ale chceli by ste iný matrac, rošt, látku alebo nožičky? S nami je to možné. V detaile výrobku si svoju posteľ môžete poskladať podľa seba. Pokiaľ máte ďalšie špecifické požiadavky, ako napríklad zmenu výšky čela, neváhajte sa nám ozvať. Naše telefonistky Vám vždy radi poriadia s výberom, preveria technické možnosti a poskytnú Vám všetky potrebné informácie.

Konfigurace postele

Obsiahly popis produktov a detailné fotky

ObsIAHLY popis produktov a detailné fotky

Mať dostatok informácii je základ. Snažíme sa o to, aby sme Vám o produktech ponúkli vyčerpávajúce informácie a tým Vám uľahčili výber. Preto uvádzame nie len základné informácie o produkte, ale napríklad aj informácie o rozmeroch, použitých materiáloch alebo úložnom priestore. U výrobkoch tiež nájdete montážne návody alebo ďalšie informácie. Pri fotografiách produktov sa snažíme o to, aby ste mali jasnú predstavu ako výrobok vyzerá, proto ho fotíme v niekoľkých variantoch so zameraním na detaily alebo doplnené o dekoračné prvky.

Boxspring Samara v interiéruBoxspring Samara s polštáři a přehozem

Boxspring Samara, ukázka polohováníBoxspring Samara detail čela

Vzorky látok zasielame zadarmo

Pokiaľ si chcete byť istý správnou voľbou odieňu látky, alebo si chcete zladiť Váš interiér do posledného detailu radi Vám zašleme vzorky vami vybraných látok zdarma. Môžete si tak siahnuť nie len na materiál, ale tiež priložiť látku napríklad k vášmu nábytku alebo tapete a tak získať jasnú predstavu o tom ako sa Vám látka hodí do vášho domova.

Predĺžená záručná doba na vybrané matrace

PRedĺŽená ZÁRUČNá DOBA NA VYBRANÉ MATRACE

U vybraných matracov môžete využIť predĺženú záručnú lehotu na matracové jadro. Predĺžená záruka sa vzťahuje na všetky matrace z rady Premium Line, u ostatných matracoch sledujte informácie v parametrech výrobku: 

záruka

Na vašej spokojnosti nám záleží

Pozitívna spätná väzba je našou najväčšou odmenou. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás alfou a omegou, preto neustále pracujeme na zlepšení kvality našich výrobkov a služieb. To že  sa snažíve svoju prácu vykonávať dobre dokazujú i hodnotenia v detailoch produktov ako aj na zrovnávajúcich portáloch. I u nás sa samozrejme občas objavia problémy, ale staviame sa k nim čelom a snažíme sa z nich poučiť aby sme ich v budúcnosti eliminovali.  

Image 7Image 8

Dopravu vám zabezpeČíme zdarma až domov

Riešite ako posteľ vyzdvihnúť a odviezť? Musíte si požičať vozík alebo požiadať o pomoc známého? U nás to vyriešime za Vás. Aby sme Vám zabezpečili maximálny možný komfort, máte u nás dopravu postelí aj matracov zaistenú našim e-shopom zdarma. Naši technici Vám výrobok privezú na Vami udanú adresu a zložia Vám ho za prvé zatvárateľné dvere.

Zabezpečíme vám vynášku priamo do spálne a montáž

Pokiaľ chcete mať nákup úplne bez starostí môžete si objednať službu vynášky a montáže. Naši technici Vám posteľ vynesú priamo na určené miesto a behom niekoľkých minút zmontujú. Vy sa tak nebudete musieť trápiť ani s nosením výrobku ani s montážou podľa návodu. Ako vyzerá dovoz postele a jej montáž sa môžete pozrieť na videu.

vašu starú posteľ odvezieme

Neviete čo so starou posteľou? Problém vyriešime za Vás. V prípade, že si objednáte novú posteľ bez vynášky so službou likvidácie, pripravte nám Vašu starú posteľ za prvé uzamykateľné dvere a my ju odvezieme. Pokiaľ si objednáte službu likvidácie a posteľ, ktorú budete chcieť vyniesť priamo do bytu/domu a zmontovať ju naši technici Vám vašu starú posteľ naskôr rozmontujú, zabalia a vynesú. 

sme tu pre vás

Naša zákaznícka linka je tu pre Vás. Neváhajte sa nám ozvať telofonicky, e-mailom alebo využite možnosti online chatu. Naše príjemné referntky Vám radi poradia s výberom a zodpovedia Vaše otázky.

ponúkame nie len záručný, ale aj pozáručný servis 

Vypršala Vám záručná lehota a potrebujete pomoc? Na nás sa môžete obrátiť aj po jej uplynutí. Zaisťujeme tiež pozáručný servis. Stačí keď nás skontaktujete a naši referenti vám poradia ako postupovať.

PRedĹženie termínu na vrátenie tovaru

Ponúkame Vám predĺženie termínu na vrátenie tovaru. Momentálne môžete tovar vrátiť až do 30 dní od Vášho nákupu ( zo zákona je stanovené len 14 dní ). 

Odborné články

Dostatok informácii sa Vám snažíme poskytnúť nielen vo forme popisu v detailoch produktu. Na našom e-shope v sekcii Blog nájdete tiež veľa článkov o jednotlivých produktech, dôležité rady a tipy alebo zaujímajú inšpiráciu, ktorá stojí za prečítanie.

Kelly_Aston 23 Lagoon

Ako si vybrať posteľ?

Celý článok →

Jak vybrat matraci

Ako si vybrať matrac?

Celý článok →

Neviete si rady s výberom? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás