Blog

BLOG ZO SVETA SPÁNKU

Rady, tipy, návody - všetko, čo o spánku, posteliach, roštoch, matracoch a doplnkoch potrebujete vedieť.

A O ČOM SI TU MÔŽETE PREČÍTAŤ?

Najnovšie články

AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNU POSTEĽ?

Vedeli ste, že v posteli strávite zhruba tretinu svojho života? Pravdepodobne áno. Málokto si to ale uvedomuje pri samotnom výbere lôžka. Kvalita spánku ovplyvňuje naše fyzické zdravie aj psychickú pohodu, a teda aj celkovú radosť zo života. Buďte si istí, že pri voľbe postele nenecháte nič na náhodu – odpovedzte si na 5 zásadných otázok a vyberte tú ideálnu posteľ pre vás aj vašich blízkych!

Celý článek →

KEDY JE ČAS NA VÝMENU MATRACA?

Kvalitný matrac je základom pre zdravý spánok. Neplatí však, že stačí raz investovať a máte nadosmrti postarané. Vaše spánkové preferencie sa s časom menia, rovnako ako kondícia matraca – prečítajte si, kedy a prečo je pravý čas zaobstarať si nový.

Celý článek →

AKO NA SPÁNOK PRI BOLESTI CHRBTA

Bolesť chrbta dnes trápi veľkú časť populácie a radí sa tak medzi najrozšírenejšie civilizačné choroby. Pozitívne však zostáva, že len málokedy sú problémy s chrbtom spôsobené vážnymi zdravotnými problémami. Oveľa častejšou príčinou bolesti je zlé držanie tela, nekvalitný matrac alebo napríklad dlhodobý stres. V tomto článku sa zameriame na bolesti chrbta súvisiace so spánkom. Možno Vás prekvapí, ako málo stačí na to, aby sa vaše trápenie postupne zmiernilo, alebo úplne vymizlo.

Celý článek →

PODIELTE SA O UŽITOČNÉ RADY, TIPY A TRIKY S PRIATEĽMI

Neviete si rady s výberom? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás